خانه

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited نمایه شرکت

نمایه شرکت

در سال 2000 تاسیس شدکارخانه تجهیزات الکترونیکی اینورتر Dongguan Guangyuanیک کارخانه خصوصی با تکنولوژی بالا است.کارخانه ما با حمل و نقل مناسب در نزدیکی بزرگراه شماره 107 ملی و بزرگراه گوانگشن در منطقه Wanjiang از شهر Dongguan در دلتا Zhujiang واقع شده است.

ما یک سیستم تحقیق و توسعه ایجاد کرده ایم.این توسط مهندسان پیشرفته و کارگران حرفه ای پشتیبانی می شود ، که به ویژه در تحقیق و توسعه ماشین آلات گرمایش القایی با فرکانس متوسط ​​یا بالا و الکترولیز اینورتر فرکانس بالا و منبع تغذیه گالوانیزه مشغول هستند.از آنجا که ما دارای توانایی توسعه تکنیک قوی هستیم ، کارخانه ما اصرار بر تولید محصول جدید و صنایع دستی جدید دارد تا از موقعیت پیشرو ما در زمینه تکنیک در این زمینه اطمینان حاصل کند.

با تلاش چندین ساله ، کارخانه ما مجموعه ای از محصولات با کیفیت بالا را در دسته های مختلف تولید کرده است.ما همچنین می توانیم منحصراً این محصولات را بر اساس نیاز شما تولید کنیم تا نیاز شما را برآورده کنیم.تجهیزات گرمایشی القایی با فرکانس متوسط ​​یا بالا برای شرایط ولتاژ ویژه برخی کشورها تولید می شود.به عنوان مثال ، تجهیزات گرمایش القایی تک فاز 110 ولت ، سه فاز 220 ولت برای آمریکا و ژاپن و تجهیزات گرمایش القایی سه فاز 415 ولت ، 440 ولت برای کشورهای جنوب غربی آسیا مانند مالایی و تایلند وجود دارد.

کارخانه ما دارای یک شبکه توزیع مفید است.محصولات ما به مناطق امریکا ، اروپا و جنوب غربی آسیا تحویل داده می شوند.ما همچنین برای ارائه خدمات سریع و سریع به مصرف کنندگان خود دفاتر زیادی ایجاد کردیم.

در ابتدای تاسیس ، ما طرفدار "کار با صداقت و اعتبار ، خدمت برای همیشه" هستیم.این شعار عمیقا در فرهنگ کارخانه ما قدم گذاشته و تبدیل به روح توسعه و مدیریت شده است.در طی فرآیند توسعه ، کاملاً اعتقاد بر این است که خدمات پس از فروش فوق العاده ، سنگ بنای موجود یک شرکت است.بنابراین ، کارخانه ما فکر "ایجاد ارزش برای مشتری" را به عنوان هسته اصلی استراتژی های مدیریتی ما در نظر گرفته است.

شرکت های چینی با رقابت و چالش کل جهان روبرو هستند.کارخانه ما از فناوری پیشرفته برای ارائه خدمات پس از فروش بهتر و یافتن موقعیت مناسب در بازار بین المللی استفاده خواهد کرد.ما روح حرفه ای تر ، پیشرفته تر و پشتکار بیشتری را برای پیگیری کاربرد گسترده محصولات خود در بازار حفظ خواهیم کرد.ما همچنین با تکیه بر فناوری حرفه ای و تلاش های خوب همکاری ، همکاری و توسعه را با تامین کنندگان و مصرف کنندگان دنبال خواهیم کرد.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Dongguan Guangyuan اینورتر کارخانه تجهیزات الکترونیکی کارخانه خصوصی با تکنولوژی بالا، تاسیس در سال 2000. آن را در منطقه Wanjiang از شهر Dongguan در Delta Zhujiang، با حمل و نقل مناسب در نزدیکی شماره 107 بزرگراه ملی و گوانگژن سرریز واقع شده است.

تحت تلاش چندین ساله، کارخانه ما مجموعه ای از محصولات با کیفیت بالا را در دسته های مختلف تولید کرده است. ما همچنین می توانیم به طور انحصاری این محصولات را براساس نیاز شما برای دیدار با شما آماده کنیم. کارخانه ما یک شبکه توزیع سالم است. محصولات ما به مناطق آمریکای جنوبی، اروپا و جنوب غربی آسیا تحویل داده می شود. ما همچنین بسیاری از ادارات را برای ارائه خدمات سریع و سریع به مصرف کنندگان خود ساختیم.

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited
1 2 3 4 5 6
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : گوان یوان

تعداد کارمندان : 150~200

فروش سالانه : 1,000,000-5,000,000

سال تاسیس : 2000

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited گواهینامه ها چین Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited گواهینامه ها چین Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited گواهینامه ها چین Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited گواهینامه ها