خانه

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited خط تولید کارخانه

گواهی
چین Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited گواهینامه ها
چین Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited گواهینامه ها
نظرات مشتریان
GY بسیار حرفه ای برای تجهیزات حرارت القاء است، ما همکاری بیش از 12 سال از سال 2006 تا کنون، با تشکر.

—— آقای. ولایت غولان

از آنجا که اولین تجهیزات که در سال 2008 خریداری شده است تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است، کیفیت بسیار خوب است، ما بسیار راضی هستیم، متشکرم.

—— آقای. SHAFQAT MASOOD

Alwasy بهترین خدمات فنی و خدمات پس از فروش را برای ما عرضه می کند.

—— آقای. ریکاردو آریاس

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  عکس کارخانه:

  عکس اداری:

  عکس داخلی کارگاه:

  لوازم جانبی انبار:

  اداره تولید PCB:

  بخش تولید ترانسفورماتور:

  بخش بسته بندی:

  مهندس در خدمات درب

 • OEM / ODM

  کارخانه ما مجموعه ای از محصولات با کیفیت بالا را در دسته های مختلف تولید کرده است. ما همچنین می توانیم به طور انحصاری این محصولات را براساس نیاز شما برای دیدار با شما آماده کنیم. تجهیزات القایی با فرکانس متوسط ​​یا بالا ما برای شرایط ولتاژ خاص برخی از کشورها تولید می شود. به عنوان مثال، یک فاز 110V، سه فاز 220V تجهیزات القاء حرارت برای امریکا و ژاپن و تجهیزات سه فاز 415V، 440V القاء حرارت برای کشورهای آسیای جنوب غربی مانند مالایی و تایلند وجود دارد.

 • تحقیق و توسعه

  ما یک سیستم R & D ایجاد کرده ایم. آن توسط مهندسین پیشرفته و کارگران حرفه ای پشتیبانی می شود که به ویژه در تحقیق و توسعه ماشین های الکتریکی اینورتر با فرکانس متوسط ​​و یا با فرکانس بالا و برق قدرت گالوانیزه مشغول به کار هستند. از آنجاییکه ما توانایی توسعه تکنیک ها را داشتیم، کارخانه ما اصرار داشت تا محصول جدید و صنایع دستی جدیدی را تأیید کنیم تا جایگاه اصلی ما در تکنیک در این زمینه را تضمین کنیم.

  تحت تلاش چندین ساله، کارخانه ما مجموعه ای از محصولات با کیفیت بالا را در دسته های مختلف تولید کرده است. ما همچنین می توانیم به طور انحصاری این محصولات را براساس نیاز شما برای دیدار با شما آماده کنیم. تجهیزات القایی با فرکانس متوسط ​​یا بالا ما برای شرایط ولتاژ خاص برخی از کشورها تولید می شود. به عنوان مثال، یک فاز 110V، سه فاز 220V تجهیزات القاء حرارت برای امریکا و ژاپن و تجهیزات سه فاز 415V، 440V القاء حرارت برای کشورهای آسیای جنوب غربی مانند مالایی و تایلند وجود دارد.

اطلاعات تماس
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

تماس با شخص: Ms. Cindy Yang

تلفن: +86 13751325969

فکس: 86-769-22780951

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)